Polityka prywatności – GIODO

W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych.
szczegóły:

Kategorie
Archiwa
Newsletter KARR
Aby dopisać się do newslettera, podaj poniżej swój adres e-mail

karr logoKoszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. działając na terenie województwa zachodniopomorskiego w celu inicjowania, wspierania oraz promowania zrównoważonego rozwoju Województwa Zachodniopomorskiego oferuje przygotowanie Kontraktu Samorządowego – narzędzia dla planowania i realizacji zintegrowanych przedsięwzięć regionalnych.

Kontrakt Samorządowy realizowany przy współpracy samorządów, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych czy sektora B+R tworzony jest w celu wzmocnienia rozwoju gospodarczego obszaru nim objętego. Pragniemy przypomnieć, projekty ujęte w Kontrakcie Samorządowym w obecnej perspektywie finansowania będą miały zarezerwowane środki w ramach budżetu danego priorytetu programu operacyjnego na realizację przedłożonego projektu przy założeniu, że działania te będą realizować cele oraz wskaźniki określone dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014 – 2020.
Podmioty zainteresowane spotkaniem w celu omówienia szans, jakie oferuje Kontrakt Samorządowy zapraszamy do kontaktu z KARR S.A. – karrsa@karrsa.eu


Partnerzy i przedsięwzięcia KARR S.A.