Oferta pracy

praca-czeka-na-ciebie1

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. poszukuje osób do pracy w ramach projektu ,,Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw dostępne w ramach Bazy Usług Rozwojowych ” na stanowisku:

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH PROJEKTU

Opis stanowiska:

  1. Współpraca z pracownikami Biura Usług Rozwojowych na wszystkich etapach realizacji projektu
  2. Kompletowanie i ewidencjonowanie dokumentacji rekrutacyjnej projektu,
  3. Uzupełnianie zestawienia dokumentów w systemie SL 2014
  4. Inne działania zlecone przez Koordynatora projektu i/lub Zarząd KARR S.A.

Miejsce świadczenia pracy: Koszalin

Wymagania:

–       wykształcenie wyższe,

–       min. 2 –letnie doświadczenie zawodowe związane z obsługą administracyjną projektów,

–       mile widziane doświadczenie w rozliczaniu projektów unijnych,

–       sumienność, samodzielność,

–       umiejętność pracy w zespole i organizacji czasu pracy

Oferujemy:

–       umowę zlecenie (świadczenie usług przez 7 dni w miesiącu);

–       atrakcyjny system wynagrodzeń;

–       dobrą atmosferę i kulturę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres mailowy:

karrsa@karrsa.pl do dnia 22 grudnia 2017 roku podając w tytule maila APLIKACJA SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH PROJEKTU

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji poniższej informacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie danych osobowych Dz. U.  nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)