Polityka prywatności – GIODO

W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych.
szczegóły:

Kategorie
Archiwa
Newsletter KARR
Aby dopisać się do newslettera, podaj poniżej swój adres e-mail

W dniu 14 grudnia 2017 roku w Starostwie Powiatowym w Kołobrzegu podpisany  został list intencyjny w sprawie powołania Partnerstwa na rzecz realizacji Lokalnego Planu Rozwoju Ekonomii Społecznej w Powiecie Kołobrzeskim.

Celem partnerstwa jest rozwój ekonomii społecznej w Powiecie Kołobrzeskim w ramach projektu „Ekonomia społeczna kluczem do sukcesu”, realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Zachodniopomorskiego, finansowanego z Funduszy Europejskich, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. Głównym realizatorem planu i Liderem partnerstwa jest Powiat Kołobrzeski.

List podpisała Pani Prezes Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. – Natalia Wegner.

a

Źródło: https://www.powiat.kolobrzeg.pl/aktualnosc-2140-podpisanie_listu_intencyjnego.html


Partnerzy i przedsięwzięcia KARR S.A.