Kategorie
Archiwa
Newsletter KARR
Aby dopisać się do newslettera, podaj poniżej swój adres e-mail

DOKUMENTY

Potrzebujesz pomocy przy aplikowaniu wniosków?
Skontaktuj się z lokalnymi animatorami!

Subregion A – Szczecin, powiat policki
Marcin Słupiński – m.slupinski@karrsa.pl; tel.: 660 238 581
Agnieszka Matuszczak – a.matuszczak@karrsa.pl;
tel.: 660 238 926
Krzysztof Sowa – k.sowa@karrsa.pl; tel.: 660 238 474 lub 664-710-024

Subregion B – Świnoujście, powiaty: goleniowski, gryficki, kamieński, łobeski
Małgorzata Kuncewicz – m.kuncewicz@karrsa.pl;
tel.: 660 240 687

Subregion C – powiaty: białogardzki, choszczeński, drawski, kołobrzeski, świdwiński, wałecki
Paulina Czechowska – p.czechowska@karrsa.pl;
tel.: 660 175 270
Romana Kowalewicz – r.kowalewicz@karrsa.pl;
tel.: 660 239 373

Subregion D – Miasto Koszalin, powiaty: koszaliński, sławieński, szczecinecki
Lidia Pieńkos – l.pienkos@karrsa.pl; tel.: 692 389 887
Maciej Ziemiński – m.ziminski@karrsa.pl; tel.: 660 175 211

Subregion E – powiaty: gryfiński, myśliborski, pyrzycki, stargardzki
Agnieszka Odachowska – a.odachowska@karrsa.pl;
tel.: 692 389 912
Kamila Pszenna – k.pszenna@karrsa.pl; tel.: 660 239 852


Partnerzy i przedsięwzięcia KARR S.A.