Polityka prywatności – GIODO

W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych.
szczegóły:

Kategorie

Archiwa

Newsletter KARR

Aby dopisać się do newslettera, podaj poniżej swój adres e-mail

 KARR-aktualne-przezroczyste

 

 

 

Natalia Wegner

Prezes Zarządu KARR S.A.

 

Magdalena Osipowicz

Asystent Zarządu KARR S.A.

e-mail: m.osipowicz@karrsa.pl

 

LOGO

 

 

 

 

 

Krzysztof Dworakowski

Kierownik ds. Funduszy Pożyczkowych

tel. 94 347 51 74

e-mail: k.dworakowski@karrsa.pl

 

Małgorzata Robak

Specjalista ds. Funduszy Pożyczkowych

tel. 94 347 51 75

e-mail: m.robak@karrsa.pl

 

Beata Lubczyk

Specjalista ds. Funduszy Pożyczkowych

tel. 94 347 51 75

e-mail: b.lubczyk@karrsa.pl

 

Renata Sławińska

Specjalista ds. księgowości i sprawozdawczości

tel.  94 347 51 80

e-mail: r.slawinska@karrsa.pl

 

logo wybrane

 

 

 

 

 

Anna Szczepańska

Koordynatorka OWES/Kluczowa Doradczyni Biznesowa OWES

tel. 94 341 63 30

e-mail: a.szczepanska@karrsa.pl

 

Justyna Iwankiewicz

Koordynatorka SZOWES

tel. 94 341 63 30, kom. 502 077 095

e-mail: j.iwankiewicz@karrsa.pl

 

Paulina Gregorek

Doradczyni podstawowa OWES

tel. 94 341 63 30, kom. 537 007 336

e-mail: p.gregorek@karrsa.pl

 

Marzena Zielenkiewicz

Doradczyni podstawowa OWES

tel. 94 341 63 30, kom. 537 007 336

e-mail: m.zielenkiewicz@karrsa.pl

 

Marta Pisera

Doradczyni kluczowa  OWES/Animatorka

tel. 94 341 63 30, kom. 798 227 364

e-mail: m.pisera@karrsa.pl

 

Bożena Zarecka

Doradczyni kluczowa   OWES/Animatorka

Tel. 94 341 63 30, kom. 798 227 278

e-mail: b.zarecka@karrsa.pl

 

Dorota Chałat

Doradczyni kluczowa   OWES/Animatorka

Tel. 94 341 63 30

e-mail: d.chalat@karrsa.pl

 

Piotr Kobus

Doradca kluczowy OWES/Animator

Tel. 94 341 63 30, kom. 798 395 315

e-mail: p.kobus@karrsa.pl

 

Piotr Mosiołek

Kluczowy Doradca Biznesowy  OWES

Tel. 94 341 63 30, kom. 798 395 298

e-mail: p.mosiolek@karrsa.pl

 

Ewa Job

Kluczowy Doradca Biznesowy  OWES

Tel. 94 341 63 30, kom. 798 395 298

e-mail: e.job@karrsa.pl

 

 

 

 

 

Karolina Włodyka

Kierownik FIO

Tel. 94 341 63 30

e-mail: k.wlodyka@karrsa.pl

 

Paulina Gregorek

FIO

Tel. 94 341 63 30, kom. 537 007 336

e-mail: p.gregorek@karrsa.pl

 

ANIMACJA REGION I (M. Koszalin, powiaty: koszaliński,  sławieński,kołobrzeski,białogardzki)

Magdalena Osipowicz

Animatorka FIO

Tel. 94 341 63 30, kom. 505 142 214

e-mail: m.osipowicz@karrsa.pl

 

Łukasz Drążkiewicz

Animator FIO

Tel. 94 341 63 30, kom. 515 416 890

e-mail: l.drazkiewicz@karrsa.pl

 

ANIMACJA REGION II (powiaty: wałecki, drawski, szczecinecki, świdwiński, łobeski)

 

Magdalena Kurkin (szczecinecki, wałecki, świdwińsk)

tel. 787 063 263

 

Paweł Bajowski (łobeski, drawski)

tel. 796329140

 

 .

Usługi rozwojowe  

UR

 

Beata Górecka

Koordynator Projektu

tel. 94 34 16 088

@: b.gorecka@karrsa.pl

 

Paulina Sułek

Doradca rozwojowy

tel. 515 416 845

@: p.sulek@karrsa.pl

 

Łukasz Drążkiewicz

Doradca rozwojowy

tel. 515 416 890

@: l.drazkiewicz@karrsa.pl

 

Małgorzata Gajewska

Doradca rozwojowy

tel. 515 416 856

@: m.gajewska@karrsa.pl

 

Anita Szewczyk

Doradca Rozwojowy

tel. 515 416 886

@: a.szewczyk@karrsa.pl

 

Lidia Pieńkos

Doradca Rozwojowy

tel. 502 077 096

@: l.pienkos@karrsa.pl

 

 Teresa Janik

Specjalista ds. projektów

tel. 502 077 253

@: t.janik@karrsa.pl

 

 Krzysztof Sumara

Specjalista ds. monitorowania i kontroli

tel. 94 34 16 088

@: k.sumara@karrsa.pl

 

 


Partnerzy i przedsięwzięcia KARR S.A.