Polityka prywatności – GIODO

W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych.
szczegóły:

Kategorie

Archiwa

Newsletter KARR

Aby dopisać się do newslettera, podaj poniżej swój adres e-mail

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oferuje Państwu swoje zasoby majątkowe do wydzierżawienia. Teren KARR S.A. posiada idealną strukturę do prowadzenia działalności w zakresie handlu i usług. Naszymi sąsiadami są znane firmy handlowe i usługowe.

Poza magazynem z rampą o powierzchni 1393,8 m. kw., dysponujemy placami utwardzonymi, pomieszczeniami biurowymi, pomieszczeniami socjalnymi oraz technicznymi.

Teren KARR S.A. położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, co sprzyja nawiązywaniu kontaktów biznesowych pomiędzy firmami.

W niedługim czasie przeprowadzony zostanie kompleksowy remont obiektu

Hala

  • Hala magazynowo – produkcyjna z rampą – 1400 m2.

Lokalizacja

Zachodni skraj miasta Koszalina, dzielnica przemysłowa, pomiędzy drogami nr 6 (do Szczecina) oraz nr 11 (do Kołobrzegu). Bezpośrednie sąsiedztwo Specjalnej Strefy Ekonomicznej (100 ha.) Obok naszej posesji przebiegać będzie obwodnica Miasta Koszalina. Aktualnie trwają prace projektowe.

Sąsiedztwo

W naszym biurowcu mieści się Urząd Celny, agencje celne i spedycyjne oraz biuro tłumaczeń. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Urząd Skarbowy oraz liczne hurtownie różnych branż.

Dane Kontaktowe

Koszalińska Agencja
Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Przemysłowa 8
75-216, Koszalin
tel. 094 341 63 30
fax. 094 341 60 88
email: karrsa@karrsa.eu

 


Partnerzy i przedsięwzięcia KARR S.A.