E-marketing – Cała Prawda Bez Tajemnic

[toc]
Szanowni Państwo!
Pragniemy zaprosić Państwa na szkolenie pt.:

„E-marketing – cała prawda bez tajemnic”

Dla kogo?

Internet stał się elementem codzienności każdego z nas, dlatego powinno nam zależeć na moderowaniu tego co i w jaki sposób dowiedzą się o nas potencjalni klienci, turyści, inwestorzy. Warto zatem przybliżyć ciekawe rozwiązania, które nie zawsze wiążą się z wielkimi budżetami, a często koncentrują się na przejrzystości i umiejętnym wykorzystywaniu bezpłatnych narzędzi i technik do wspomagania naszego wizerunku online.
W ramach szkolenia poznacie Państwo techniki pozwalające wykorzystać INTERNET jako bardzo efektywne medium komunikacji. Dowiecie się również, jak sprawdzać czego internauci poszukują w sieci i jak sprawić, aby Wasze serwisy systematycznie zdobywały coraz wyższe pozycje w wyszukiwarkach. Nie będzie już dla Was problemem sprawdzenie ile odwiedzin na stronę ma Wasza konkurencja i co powinniśmy zrobić by ją wyprzedzić. Przedstawione zostaną efektywne formy reklamowe, jednak przede wszystkim poznacie sposoby na wykorzystanie bezpłatnych narzędzi i istniejących aplikacji do promocji Waszych projektów za darmo.

Czas i Miejsce

Szkolenie odbędzie się w dniu 16 listopada 2010r w siedzibie Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koszalinie przy ul. Przemysłowej 8.
Szkolenie poprowadzi Wojciech Kreft, specjalista z dziedziny publicity i marketingu. Autor i inicjator wielu internetowych projektów, wyróżniony m. in. prestiżowym Złotym Formatem podczas Festiwalu Promocji Miast i Regionów.

Koszt i Termin Nadsyłania Zgłoszeń

Koszt uczestnictwa jednej osoby w szkoleniu wynosi 490,00 PLN. Cena obejmuje: Przeprowadzenie kursu, materiały dydaktyczne, przerwy kawowe, poczęstunek, imienny certyfikat ukończenia kursu. Cena nie obejmuje zakwaterowania.
Przyjęcie zgłoszenia następuje z chwilą otrzymania przez nas wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz dokonania wpłaty. Ilość miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy

 

Pliki do Pobrania

[download id=122]

[download id=123]

Skip to content