KARR S.A. na Targach w Białogardzie

W dniach 18-19.09.2010 Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. brała udział w targach ekonomicznych, oraz w turnieju zorganizowanym przez "Pro Auto".

X Regionalne Targi Gospodarcze w Białogardzie to największa prezentacja gospodarcza regionu koszalińskiego w roku 2010. Targi mają charakter wielobranżowy. Corocznie prezentują się na nich małe i średnie przedsiębiorstwa z całego regionu koszalińskiego, a także instytucje wsparcia biznesu tj. banki, firmy ubezpieczeniowe, fundusze pożyczkowe i poręczeniowe. Są one niezwykle istotnym elementem integracji gospodarczej regionu koszalińskiego oraz okazją do promocji regionalnych produktów.

Regionalne Targi Gospodarcze z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem, zarówno ze strony wystawców jak i zwiedzających. Dzięki temu wpisały się na stałe w kalendarz imprez gospodarczych w naszym regionie.
Dla odwiedzających targi przewidziano wiele atrakcji m.in. motoshow (prezentacje salonów samochodowych), kiermasz ogrodniczy, loterie, liczne degustacje, promocyjną sprzedaż oraz atrakcyjny program artystyczny. Tradycyjnie, najciekawsze stoisko nagrodzone zostanie w konkursie, który rozstrzygnięty zostanie w czasie targów. Miłym akcentem dni targowych jest również udział wystawców w wystawnej kolacji integracyjnej.

Patronat honorowy nad imprezą objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Pan Władysław Husejko. Patronat medialny objęły: TVP 3, Radio Koszalin, Głos Koszaliński, Agencja Wydawniczo-Reklamowa Białogardzianin, Białogardzka Telewizja Kablowa oraz Pomorska Giełda Nieruchomości i Budownictwa "DOMATOR".
Relację "na żywo" z przebiegu targów poprowadzi patron medialny imprezy "Radio Koszalin", które gościć będzie na targach ze swoim Studiem Plenerowym w dniu 18 września.

[nggallery id=3]

Skip to content