Powierzchnia magazynowa dostępna do wynajęcia

Oferta dzierżawy hali

Istnieje możliwość wynajmu części powierzchni hali. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

[toc]

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego SA oferuje Państwu halę magazynową, którą  posiada w swoich zasobach majątkowych.  Hala dzięki swojej konstrukcji,  położeniu oraz infrastrukturze towarzyszącej może mieć zastosowanie w różnego rodzaju przedsięwzięciach handlowo – usługowych. Hala może służyć jako magazyn, hala produkcyjna lub po zamontowaniu odpowiednich urządzeń rozdzielnia przesyłek pocztowych. Hala wyposażona jest w wyremontowane w 2010 roku pomieszczenia socjalne, WC. W hali wylana jest posadzka bezpyłowa i posiada aktualne badania Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej dopuszczające przechowywanie  artykułów spożywczych butelkowanych.

Dodatkowo istnieje możliwość wynajmu pomieszczeń biurowych w budynku obok hali, a także placu manewrowego bezpośrednio przy hali. Istotną informacją dla Państwa jest również to, iż w naszym biurowcu obok hali mieszczą się: Urząd Celny, agencje celne i spedycyjne oraz biura tłumaczeń. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Urząd Skarbowy oraz hurtownie różnych branż.

 

Dane techniczne hali KARR  SA

Powierzchnia magazynowa: 1439 m2.

Długość hali: 78,65 m.
Szerokość hali: 18,30 m.
Grubość muru zewnętrznego: 28 cm (od płotu).
Grubość muru od strony ramp: 35 cm, ponieważ od 2/3 wysokości jest ocieplony supremą
Wymiary odległości między słupami mogą się różnić od 3 do 5 cm. Na rysunku zostały podane wymiary minimalne. Słupy obudowane metalowymi kątownikami i również występuje różnica pomiędzy nimi od 1 do 2 cm. Odległość od szczytu magazynu do szczytu budynku administracyjnego 30m. Odległość do płotu 21 m, a do linii drzew 19,5m. Dwie bramy wjazdowe od strony ogrodzenia.

Plan hali magazynowo produkcyjnej

Lokalizacja

Hala zlokalizowana jest w zachodnim skraju miasta Koszalina w dzielnicy przemysłowej pomiędzy drogami nr 6 (do Szczecina) i nr 11 (do Kołobrzegu) w bezpośrednim sąsiedztwie Specjalnej Strefy Ekonomicznej (100ha).

Oferujemy Państwu dzierżawę wyżej opisanego obiektu w cenie 10 zł za 1m2.
Do zaproponowanych stawek należy doliczyć podatek VAT ( 23%).
Zaproponowane stawki mogą ulec zmianie w wyniku negocjacji.

Właściciel nieruchomości

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Adres: 75 – 216 Koszalin, ul. Przemysłowa 8
Osoba do kontaktu w sprawie oferty: Sylwia Brzechwa, tel. 94 341 63 30
lub tel. kom. 790 370 140

Zapraszamy do oglądania obiektu przy ulicy Przemysłowej 8 w Koszalinie i składania ofert w sekretariacie Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA. ( I piętro)

Skip to content