Zapraszamy na konferencję w Szczecinku

Szanowni Państwo,

w związku z zakończeniem realizacji projektu „Poszukiwany Poszukiwana”, realizowanego przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego SA w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić na konferencję podsumowującą ten projekt. Spotkanie odbędzie się 29 grudnia 2011r. o godzinie 11:00 w Internacie Zespołu Szkół nr 2 w Szczecinku przy ulicy I Maja 19.

Głównym założeniem tego spotkania jest upowszechnienie rezultatów projektu, a także przybliżenie zagadnień związanych realizacją podobnych działań unijnych, rolą uczestnictwa w tego typu projektach oraz ich wpływie na znalezienie pracy, ale również na znalezienie wykwalifikowanych pracowników.

Przedstawimy Państwu osiągnięte wyniki, a także pożądane formy oddziaływania na lokalny rynek pracy. W ślad za tym na spotkanie postanowiliśmy zaprosić zarówno pracodawców, jak i osoby szukające pracy.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa podczas tego spotkania. Jednocześnie prosimy o potwierdzenie przybycia telefonicznie pod nr 094/341-63-30 lub mailowo karrsa@karrsa.eu.

Skip to content