Seminarium “Rozwiń swoją firmę z inicjatywą JEREMIE”

Szanowni Państwo,
Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu POMERANIA w Karlinie oraz Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zapraszają na Seminarium pn.

„Rozwiń swoją firmę z Inicjatywą JEREMIE”

które odbędzie się dnia 29 maja 2012 roku (wtorek) o godz. 11:30 w Sali Konferencyjnej Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty przy ul. Szymanowskiego 17 w Karlinie.

Myślą przewodnią Seminarium jest promowanie dostępu do zewnętrznego finansowania dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez oferowanie im dedykowanych instrumentów inżynierii finansowej. Instrumenty inżynierii finansowej to nic innego jak najbardziej potrzebne na rynku i nieskomplikowane produkty finansowe: pożyczki i poręczenia.

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oferuje w ramach Inicjatywy JEREMIE najtańsze w województwie zachodniopomorskim pożyczki o preferencyjnym oprocentowaniu opartym na zasadach pomocy „de minimis”. Oprocentowanie pożyczek wynosi obecnie zaledwie 2,71% w skali roku.

Seminarium poprowadzi p. Maciej Baranowicz, Kierownik Funduszu Pożyczkowego JEREMIE Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A oraz p. Joanna Minkiewicz, Specjalista ds. sprzedaży i promocji Funduszu Pożyczkowego JEREMIE.

Mamy nadzieję, że nasze Seminarium będzie dla Państwa interesujące. Prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego, znajdującego się w załączniku na numer faksu: 94/ 311 71 16 lub adres e-mail:centrum@parseta.org.pl.

Udział w Seminarium jest bezpłatny.

Ze względu na ograniczona ilość miejsc zgłoszenia przyjmowane są do dnia 24.05.2012.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt tel. 94 311 35 49.

Skip to content