KONKURS „Róża Promocji”

Banner filmowyPromuj pomysłowo, promuj filmowo!

Do 18 września trwa nabór do konkursu „Róża Promocji”. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu promocyjnego. Mamy nadzieję, że na długo pozostaną Państwo „Zauroczeni różą promocji”.

Żeby odtworzyć film, kliknij w ten link: http://youtu.be/Ga8rVxGc2rY

Przypominamy, że „Róża promocji” to konkurs, w którym ocenie podlegają nie poszczególne projekty, lecz pomysły na ich promocję. Jego zamierzeniem jest inspirowanie do poszukiwań oryginalnych i skutecznych form promocji, które wykraczają poza działania obowiązkowe. A jak Państwo popularyzujecie swoje przedsięwzięcia? Zapraszamy do udziału w konkursie i podzielenia się swoimi ideami.

Do udziału zachęcamy wszystkich beneficjentów RPO WZ, którzy do dnia przesłania formularza zgłoszeniowego mają podpisaną umowę o dofinansowanie projektu i zrealizowali co najmniej połowę zaplanowanych działań informacyjno-promocyjnych. Konkurs jest bezpłatny.

Do zdobycia są trzy główne nagrody za 1., 2. i 3. miejsce. Laureaci zostaną uhonorowani statuetką oraz dyplomem. Dla najlepszych przewidziano pakiet działań promocyjnych, na który składają się:

  • artykuł sponsorowany w dzienniku regionalnym
  • przedstawienie nagrodzonych działań w publikacji o dobrych praktykach
  • umieszczenie opisów zwycięskich działań promocyjnych na stronach internetowych organizatora, patronów oraz Biura Konkursu
  • możliwość prezentacji swojego pomysłu na promocję podczas konferencji podsumowującej konkurs.

Ponadto wyróżnieni projektodawcy wzbogacą się o atrakcyjne nagrody rzeczowe, a wśród nich: biurowe urządzenie wielofunkcyjne, aparat fotograficzny, system wystawienniczy oraz roczną prenumeratę miesięcznika marketingowego.

Wszystkie dokumenty, film promocyjny oraz poradnik, jak prawidłowo przygotować formularz zgłoszeniowy, dostępne są na stronie konkursu www.rozapromocji.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 18 września 2013 r.

Wyjaśnień udzielają:
Jacek Rutkowski i Piotr Koziróg
Biuro Konkursu „Róża promocji”
ul. Zjazd 2/4, 60-653 Poznań
tel. kom. 605-517-004, 605-517-009
tel./faks: 61 849 90 40 (wew.103 i 102)
e-mail: konkurs@smartlink.pl

Skip to content