Konkurs „RÓŻA PROMOCJI”

konferencja_net_wwwKonferencja podsumowująca konkurs „Róża promocji”

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza na konferencję pt. „Najlepsze praktyki w promocji projektów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego”, podczas której zostaną ogłoszone wyniki konkursu „Róża promocji”. Uroczystość odbędzie się w 6 listopada 2013 roku w hotelu Novotel w Szczecinie, o godz. 11.30.

Organizatorzy nagrodzą beneficjentów RPO WZ, którzy najlepiej promują swoje przedsięwzięcia. Laureaci otrzymają pamiątkowe statuetki, dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. W trakcie konferencji zostaną przedstawione te projekty, którym towarzyszyły  najciekawsze i najskuteczniejsze działania promocyjne. Stanowią one przykład dobrych praktyk. Ich prezentacja ma zachęcić i zainspirować innych projektodawców do promowania swoich projektów w przyszłości.

W trakcie konferencji Marszałek Olgierd Geblewicz opowie o efektach wykorzystania RPO w latach 2007-2013, potrzebie promocji projektów, a także o możliwościach wiążących się z przygotowaniami do nowego okresu programowania (na lata 2014-2020).

Konferencja stwarza okazję nie tylko do świętowania, zwłaszcza dla autorów nagrodzonych i wyróżnionych działań, ale także do skorzystania z doświadczeń i wiedzy ekspertów z dziedziny promocji i marketingu. Waldemar Wojciechowski, kierownik Katedry Nowych Mediów Akademii Sztuki w Szczecinie, poruszy problematykę komunikacji wizualnej w strategii promocyjnej. Bohdan Pawłowicz, ekspert komunikacji marketingowej, przybliży zgromadzonym zagadnienie odpowiedniej promocji, która przyczynia się do skutecznej budowy własnej marki. Piotr Seges, ekspert od brandingu, spróbuje nas przekonać, że nie tylko firmy, ale i samorządy powinny chronić swoje marki.

Zapisy na konferencję odbywają się za pośrednictwem formularza online dostępnego na stronie: www.rozapromocji.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Pobierz program konferencji
[nc-download path=”karr/inne/program_konferencji_roza_promocji.pdf”] [/nc-download]

Skip to content