Konkurs RÓŻA PROMOCJI

Roza_promocji_logoDlaczego warto promować projekty?

Jeśli o naszej inwestycji nikt się nie dowie, efekt osiągniemy połowiczny – dlatego warto myśleć o promocji jako o ważnej i koniecznej części każdego przedsięwzięcia.

Planując inwestycje, zakładamy cel, który chcemy dzięki nim osiągnąć. Na przykład remontując chodniki, poprawiamy estetykę miasta i bezpieczeństwo mieszkańców; budując ścieżki rowerowe, zwiększamy ofertę rekreacyjną i turystyczną miejscowości; unowocześniając park maszynowy w firmie, zwiększamy konkurencyjność, na czym mogą skorzystać zarówno klienci, jak i pracownicy. Cóż z tego jednak, że będziemy mieli tańszy i lepszy produkt, skoro kontrahenci się o nim nie dowiedzą? Co po nowych trasach rowerowych, o których nie wiedzą turyści, a i miejscowi nie potrafią ich zlokalizować?

Dzięki działaniom promocyjnym możemy o naszym projekcie nie tylko poinformować grupę docelową, co oczywiście jest niezbędnym minimum, ale także zwiększyć zasięg odbiorców, np. przyciągnąć nowych klientów lub zachęcić do wizyty turystów, którzy dotąd u nas nie byli.

Laureaci ubiegłorocznej edycji konkursu „Róża Promocji” poważnie podeszli do promocji swoich projektów, dzięki czemu osiągnęli satysfakcjonujący efekt. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, w którym dzielą się swoim sukcesem i zachęcamy beneficjentów RPO WZ do pochwalenia się swoimi działaniami promocyjnymi w drugiej edycji konkursu „Róża Promocji”.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=JH_eNByv3Yw

Zapraszamy do udziału!

Wszelkie niezbędne informacje znajdują się na stronie: www.rozapromocji.pl.

Skip to content