Zaproszenie na Konferencję “Róża Promocji”

baner_konferencja_www1

Konferencja podsumowująca konkurs „Róża promocji”

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza na konferencję pt. „Najlepsze praktyki w promocji projektów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego”, podczas której zostaną ogłoszone wyniki II edycji konkursu „Róża promocji”. Uroczystość odbędzie się 28 października 2014 roku w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie przy Placu Teatralnym 1.

Projektodawcy RPO WZ, którzy najlepiej promują swoje przedsięwzięcia, zostaną nagrodzeni pamiątkowymi statuetkami, dyplomami oraz atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.

W trakcie konferencji Wicemarszałek Andrzej Jakubowski opowie o wykorzystaniu funduszy w ramach RPO w latach 2007-2013, a także o znaczeniu promocji w skutecznej realizacji projektów. Po wręczeniu nagród eksperci z dziedziny promocji i marketingu przybliżą najlepsze działania promocyjne i wskażą jakich błędów należy się wystrzegać. Zostanie także przeanalizowana wizualna warstwa zgłoszonych działań promocyjnych. Bohdan Pawłowicz, ekspert komunikacji marketingowej, opowie o marketingu projektów europejskich, który pomoże zbudować własną markę. Wszystkich interesują fundusze unijne na lata 2014-2020. Dlatego Marcin Szmyt, dyrektor Wydziału Zarządzania Strategicznego UMWZ, opowie o pracach nad nowym RPO, który jest obecnie negocjowany z Komisją Europejską. Zapraszamy do udziału i owocnej dyskusji o promocji projektów oraz o funduszach na ich realizację w nowej perspektywie finansowej.

Zapisy na konferencję odbywają się za pośrednictwem formularza online dostępnego na stronie: www.rozapromocji.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Prosimy jednak pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona – o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

[nc-download path=”karr/inne/program_konferencji_www.pdf”][/nc-download]

Skip to content