ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNĄ KONFERENCJĘ

Szanowni Państwo,

Firma konsultingowa EDORADCA oraz mBank mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatną konferencję pt.: “STARTUJĄ DOTACJE – Jak pozyskać środki unijne na prace B+R i wdrażanie innowacji.”
Uczestnicy konferencji:

Konferencja przeznaczona jest dla przedsiębiorców z sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, właścicieli i kadry zarządzającej oraz osób odpowiedzialnych za inwestycje, innowacje i wdrożenia w Firmie.

Tematyka konferencji:
Podczas spotkania zostaną omówione w sposób przystępny i praktyczny, założenia programów wspierających działalność badawczo-rozwojową oraz programów ukierunkowanych na wspieranie działań inwestycyjnych w przedsiębiorstwach.

Istotną kwestią poruszaną podczas spotkania, będą najbliższe nabory wniosków, dzięki którym przedsiębiorcy mogą skorzystać, ze wsparcia na działania inwestycyjne i badawczo-rozwojowe: Szybka Ścieżka, Kredyt na innowacje technologiczne oraz Badanie na rynek.

Spotkania odbędą się:
16.06.2015 Koszalin
 – Hotel Trawa ul. Stare Bielice 7 A

Szczegółowe informacje dotyczące zgłoszenia znajdą Państwo na stronie http://edoradca.pl/2015/05/26/startuja-dotacje-jak-pozyskac-srodki-unijne-na-prace-br-i-wdrazanie-innowacji/

Skip to content