Katalog pracodawców Urzędu Miejskiego w Koszalinie

Herb PiK

Szanowni Państwo,

Urząd Miejski w Koszalinie planuje utworzenie „Katalogu pracodawców” – publikatoraw którym lokalni przedsiębiorcy będą mogli zaprezentować swoją działalność oraz przedstawić oczekiwania dotyczące przyszłych pracowników, jak również możliwości jakie niesie ze sobą praca w danej firmie.

Biorąc pod uwagę konieczność wykształcenia wśród koszalińskiej młodzieży postaw przedsiębiorczych opartych na czynnym zainteresowaniu życiem gospodarczym i społecznym regionu – niezbędnym działaniem jest zapoznanie koszalińskich uczniów i studentów z bieżącą ofertą lokalnego rynku pracy oraz przewidywaniami co do przyszłych realiów tego rynku, głównie w kontekście popytu na pracę.

W imieniu Urzędu zapraszamy do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

Katalog pracodawców” będzie źródłem informacji o firmach dla wszystkich osób planujących i rozpoczynających karierę zawodową – dlatego oprócz dystrybucji w placówkach oświatowych przekazany on zostanie również do wielu instytucji i organizacji zajmującym się  tematyką planowania kariery i pośrednictwem pracy.  

W przypadku zainteresowania z Państwa strony niezbędne będzie kompletne wypełnienie załączonego Formularza zawierającego podstawowe informacje o firmie, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii dotyczących zatrudnienia. Informacje zawarte w Formularzu pozwolą stworzyć jednolity katalog firm prezentujący dane w różnych formach graficznych.

Wypełniony Formularz w wersji elektronicznej wraz z załącznikami graficznymi należy przesłać na adres mailowy anna.sniezko@um.koszalin.pl w terminie do 5 kwietnia 2017 r.

Udział w ww. publikatorze jest bezpłatny i służył on będzie wyłącznie celom informacyjnym.

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących tego przedsięwzięcia prosimy o kontakt z Panią Joanną Piotrkowską-Ciechomską – Pełnomocnikiem Prezydenta ds. Inwestycji Kluczowych i Zatrudnienia nr tel. 94 348 87 93 lub 504 049 375, e-mail: joanna.piotrkowska@um.koszalin.pl.

 

Do Pobrania

Formularz zgłoszeniowy

Skip to content