Ruszają spotkania informacyjne dotyczące Programu Społecznik

HF

 

Ruszają spotkania informacyjne dotyczące Programu Społecznik

W najbliższym tygodniu odbędą się na Pomorzu Zachodnim, z udziałem przedstawicieli Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego i Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. z Koszalina, spotkania informacyjne dotyczące Programu Społecznik. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Spotkania organizowane są w celu przedstawienia idei programu finansowego wsparcia inicjatyw organizacji pozarządowych oraz środowisk nieformalnych. Program dąży do wzmocnienia kapitału społecznego, promuje aktywność obywatelską oraz zdolności do współpracy w najbliższym otoczeniu dla osiągania wspólnych celów. Na realizację pomysłów skierowanych do mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, np. wydarzeń kulturalnych, charytatywnych, sportowych, akcji sąsiedzkich na osiedlu, a także przygotowania małej infrastruktury można pozyskać środki w kwocie do 3 tysięcy złotych.

Podczas spotkania animator lokalny Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego wyjaśni też, w jaki sposób wypełnić wniosek o mikrogrant.

Najbliższe spotkania odbędą się według następującego harmonogramu:

1. Powiat Choszczeński w poniedziałek , 22 maja br., godz. 16.00 w kawiarence Zespołu Szkół Nr 1 im Bolesława III Krzywoustego (ul. Bolesława Chrobrego 31A)

2. Powiat Świdwiński we wtorek, 23 maja br., godz. 16.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Świdwinie (ul. Mieszka I 16)

3. Powiat Drawski w środę, 24 maja br., godz. 16.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego
w Drawsku

4. Powiat Szczecinecki w czwartek, 25 maja br., godz. 16.00 w sali konferencyjnej Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku (ul. Mickiewicza 2)

5. Powiat Sławieński w czwartek, 25 maja br., godz. 18.00 w sali konferencyjnej nr 57 Starostwa Powiatowego w Sławnie (ul. Sempołowskiej 2a)

6. Powiat Pyrzycki we wtorek, 30 maja br., godz.16.00 w sali konferencyjnej nr 12 Starostwa Powiatowego Pyrzyce (ul. Lipiańska 4)

Zainteresowanych udziałem w spotkaniach prosimy o kontakt z pracownikiem Gabinetu Marszałka Joanną Turską, nr tel. 91 48 07 250.

Serdecznie zapraszamy!

Skip to content