Konferencja i warsztaty dla biznesu pt. “Finansujemy MŚP! Programy i instrumenty finansowe UE w Polsce”

Drukowanie

Informujemy, że Ministerstwo Rozwoju, Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej oraz Partnerzy serdecznie zapraszają na konferencję i warsztaty dla biznesu pt. “Finansujemy MŚP! Programy i instrumenty finansowe UE w Polsce“, które odbędą się w dniach 11-12 grudnia 2017 r. w Warszawie:

– 11 grudnia 2017 r. – konferencja – Ministerstwo Rozwoju, ul. Pl. Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa
– 12 grudnia 2017 r. – warsztaty – Centrum Bankowo – Finansowe Nowy Świat S.A., ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa

Na konferencji poznają Państwo aktualną, ofertę wsparcia polskich przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju firmy w ramach dostępnych narzędzi programów publicznych, w tym przede wszystkim współfinansowanych bezpośrednio przez Unię Europejską. W trakcie konferencji będzie także możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami z instytucji udzielających wsparcia mikro, małym i średnim przedsiębiorcom.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane w kolejności nadsyłania do wyczerpania miejsc. Rejestracji udziału prosimy dokonać poprzez formularz rejestracyjny on-line: http://instrumentyfinansoweue.gov.pl/finansujemy-msp-programy-i-instrumenty-finansowe-ue-w-polsce/
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt: e-mail: programy@zbp.pl , tel. 22 696 64 95.

IMAGE

Skip to content