Biznes Camp 2024

W dniu 22.06.2024r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Biznes Camp organizowanym w Koszalinie przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Podczas wydarzenia była możliwość porozmawiania z naszymi przedstawicielami na temat możliwości udziela wsparcia rozwojowego skierowanego do pracowników przedsiębiorstw i przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego poprzez Bazę Usług Rozwojowych w zakresie rozwoju ich kompetencji i kwalifikacji oraz otrzymania dotacji na utworzenie miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych OWES Koszalin.

Ponadto, mieszkańcy naszego regionu w ramach stworzonych 4 stref aktywności mieli okazję m.in. spotkać się ekspertami rynku pracy, uczestniczyć w ciekawych prelekcjach i warsztatach, zrobić profesjonalne zdjęcia biznesowe, a także wziąć udział w castingu do cyklu filmowego dla przedsiębiorców oraz pasjonatów z naszego regionu.

Przedsięwzięcie realizowane było przez Pomorze Zachodnie w ramach projektów „Pomorze Zachodnie Innowacyjne, Kreatywne, Nowoczesne” oraz „More Life Future”.

Skip to content