Dyżur animatorki lokalnej Anny Olejniczak w ramach projektu „Rewitalizacja szansą na aktywną integrację”

Serdecznie zapraszamy na dyżur animatorki lokalnej Anny Olejniczak, które odbędą się w następujących terminach:

  1. Gmina Połczyn Zdrój:
    19.02 11.00-12.00 Urząd Miasta Połczyn Zdrój
    19.02 16.00-17.00 świetlica wiejska Kołacz
    19.02 17.30-18.30 świetlica wiejska Gawroniec
    20.02 16.00-17.00 świetlica wiejska Łęgi
  2. Gmina Sławoborze:
    20.02 11.00-12.00 Urząd Gminy Sławoborze
    24.02 15.30-16.30 świetlica wiejska Słowieńsko
    24.02. 16.45-17.45 świetlica wiejska Sidłowo
    27.02 11.00-12.00 Urząd Gminy Sławoborze

Dyżury animatorki lokalnej Alicji Tarnowskiej w ramach projektu „Rewitalizacja szansą na aktywną integrację”

Serdecznie zapraszamy na dyżury animatorki lokalnej Alicji Tarnowskiego, które odbędą się w następujących terminach:

17.02- Golczewo, Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Zwycięstwa 12, g. 13:30-14:30
17.02- Niemica, Świetlica Wiejska, Niemica 43, g. 14:40-16:00
18.02- Wolin, Biblioteka Publiczna, ul. Rynek 2, g. 12:00-14:00
18.02- Moracz, Świetlica Wiejska, Moracz 2, g. 18:00-19:00
18.02- Czarnogłowy, Gminny Ośrodek Kultury, ul. Fabryczna 28, g. 19:00-20:00
19.02- Golczewo, Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Zwycięstwa 12, g. 13:30-14:30
19.02- Niemica, Świetlica Wiejska, Niemica 43, g. 14:40-16:00
20.02- Wolin, Biblioteka Publiczna, ul. Rynek 2, g. 12:00-14:00
20.02- Wisełka, Wiejski Ośrodek Kultury, ul. Nadmorska 1, g. 16:00-17:00
21.02- Wolin, Biblioteka Publiczna, ul. Rynek 2, g. 12:00-14:00
25.02- Wolin, Biblioteka Publiczna, ul. Rynek 2, g. 12:00-14:00
26.02- Wolin, Biblioteka Publiczna, ul. Rynek 2, g. 12:00-14:00
26.02- Wisełka, Wiejski Ośrodek Kultury, ul. Nadmorska 1, g. 19:00-20:00
28.02- Czarnogłowy, Gminny Ośrodek Kultury, ul. Fabryczna 28, g. 13:30-14:30
28.02- Moracz, Świetlica Wiejska, Moracz 2, g. 14:40- 16:00

Dyżury animatorów lokalnych w ramach projektu „Rewitalizacja szansą na aktywną integrację”

Serdecznie zapraszamy na dyżury animatorów lokalnych w ramach projektu „Rewitalizacja szansą na aktywną integrację”, które odbędą się zgodnie z poniższą listą.

Ariel Juszczak:

  1. Gmina Świerzno:
    • Gostyniec, 18.02.2020r, godz. 17:00-18:00, świetlica wiejska,
    • Margowo, 19.02.2020r, godz. 17:00-18:00, plac zabaw,
    • Gostyń, 20.02.2020r, godz. 17:00-18:00, Szkoła Podstawowa,
    • Gostyniec, 25.02.2020r, godz. 17:00-18:00, świetlica wiejska 
  2. Gmina Gryfice:
    • Trzygłów, 06.02.2020r, godz. 17:00-18:00, świetlica wiejska,
    • Barkowo, 07.02.2020r, godz. 17:00-18:00, świetlica wiejska,
    • Rybokarty, 08.02.2020r, godz. 17:00-18:00, świetlica wiejska,
    • Barkowo, 15.02.2020r, godz. 17:00-18:00, świetlica wiejska.

Andrzej Łysiak

  1. Gmina Tychowo:
    • 07.02.2020 r., godz. 8:30-9:30, remiza OSP w Tychowie.
    • 18.02.2020 r., godz. 09:00-10:00, remiza OSP w Tychowie.
    • 19.02.2020 r., godz. 08:30-09:30, remiza OSP w Tychowie.
    • 21.02.2020 r., godz. 09:00-10:00, remiza OSP w Tychowie.
  2. Gmina Świeszyno:
    • 07.02.2020 r., godz. 12:30-13:30, Multimedialne Centrum Kultury „e-Eureka” w Świeszynie.
    • 18.02.2020 r., godz. 12:00-13:00, Multimedialne Centrum Kultury „e-Eureka” w Świeszynie.
    • 19.02.2020 r., godz. 11:30-12:30, Multimedialne Centrum Kultury „e-Eureka” w Świeszynie.
    • 21.02.2020 r., godz. 12:00-13:00, Multimedialne Centrum Kultury „e-Eureka” w Świeszynie.

Lidia Pieńkos

Miasto Szczecinek:

  • 03.02.2020 r.,
    godz. 8:00-9:00 – OSiR, ul. Piłsudskiego 3,
  • 04.02.2020 r.,
    godz. 8:00-9:00 – OSiR, ul. Piłsudskiego 3,
  • 10.02.2020 r.,
    godz. 8:00-9:00 – OSiR, ul. Piłsudskiego 3.
  • 11.02.2020
    r., godz. 09:00-10:00 – OsiR, ul. Piłsudskiego 3.

Gmina Borne
Sulinowo:

  • 03.02.2020
    r., godz. 9:30-10:30 – Biblioteka miejska, ul. Szpitalna 1,  
  • 03.02.2020
    r., godz. 11:00-12:00 – Uniemino, świetlica wiejska,
  • 10.02.2020 r., godz. 9:45-10:45
    – Biblioteka miejska, ul. Szpitalna 1.
  • 10.02.2020
    r., godz. 11:15-12:15 – świetlica w Juchowie.

Gmina Biały
Bór:

  • 05.02.2020
    r., godz. 9:00-10:00 – Szkoła Podstawowa w Białym Borze,  
  • 05.02.2020
    r., godz. 10:10-11:10 – BCKiR w Białym Borze,
  • 19.02.2020 r.,
    godz. 9:00-10:00 – BCKiR w Białym Borze,
  • 19.02.2020
    r., godz. 10:00-11:00 – Klub Seniora, ul. Tamka 3, Biały Bór.

Gmina Polanów:

  • 06.02.2020
    r., godz. 11:00-12:00 – Dom Pomocy Społecznej w Cetuniu,  
  • 06.02.2020
    r., godz. 12:30-13:30 – świetlica wiejska w Nacławiu,
  • 06.02.2020
    r., godz. 14:00-15:00 – świetlica w Polanowie,
  • 06.02.2020
    r., godz. 15:10-16:10 – świetlica wiejska w Rzeczycy.